SUP 21T LEČA ZAŠČITNA D18x2
![]()
Zaščitna leča D18×2 je potrošni optični element, namenjen zaščiti optičnih komponent v laserskih varilnih in čistilnih glavah, kot je SUP 21T. Leča preprečuje neposredno izpostavljenost fokusne leče brizgom taline, prahu in drugim nečistočam, s čimer podaljšuje življenjsko dobo optike in zagotavlja stabilno kakovost laserskega procesa.
Tehnične lastnosti:
-
Tip leče: zaščitna optična leča
-
Premer: Ø18 mm
-
Debelina: 2 mm
-
Namembnost: zaščita fokusne leče in notranjih optičnih komponent
-
Tip uporabe: lasersko varjenje in lasersko čiščenje
Kompatibilnost:
Zaščitna leča je kompatibilna z laserskimi glavami in sistemi naslednjih proizvajalcev:
-
WTL (SUP 21T)
-
Qilin
-
Gefasst
-
Senfeng
-
Jager
-
Accurl
-
Jasic
-
San Laser
-
Gweike
-
Herolaser
(če uporabljajo zaščitne leče dimenzije Ø18×2 mm)
Funkcija in delovanje:
-
Leča je nameščena pred fokusno lečo in deluje kot prva zaščitna pregrada pred brizgi taline, prahom, dimom in drugimi delci.
-
Izdelana je iz visokoprepustnega optičnega materiala, optimiziranega za laserske valovne dolžine (tipično ~1064 nm), kar zagotavlja minimalne izgube laserske moči.
Prednosti:
-
Podaljšana življenjska doba fokusne leče
-
Zmanjšani stroški vzdrževanja optike
-
Enostavna in hitra menjava
-
Stabilna kakovost laserskega žarka
-
Primerna za profesionalno in industrijsko uporabo
Priporočilo za uporabo:
Za optimalno delovanje laserskega sistema je priporočljivo zaščitno lečo redno pregledovati in jo zamenjati ob znakih obrabe, prask, zameglitve ali onesnaženja.

